12A

Forum Sayfası

Derse mazeretli gelinmediğinde o hafta ders saatine kadar mail atılacak. Bu halde ödev tam puan üzerinden kendi yapıp yapmadığı kontrol edilerek verilir.

Mazeretsiz gelinmediğinde yine o hafta ders saatine kadar mail atılırsa yarım puan üzerinden değerlendirilir.

Bu durum 3 den fazla geçerli değildir.

Tüm sınıf gelmezse ödev verilmez ve kontrol edilmez.

Başkasının yerine ödev teslim edilmez. Başkasının ödevi kendi yapmış gibi verilmez.

05.0212.0219.0219 Mart26 Mart16 Nisan12 mart5 mart
Alihan3344434486
Ali Tarık0234044475
Ali22.534404467,59
Hamza02.5444444
Cihat334442/34485
Elif0344004456
Emre0340000434
Engin03Yok0004434
Berkay0340004445
Enes1344444482
Ethem3344440478
Güngör33444444
Bilal0344404467
Jiyan2.53444444085
Berivan02.544440463
Ahmet33440044

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir